سئو (SEO)

بهینه سازی وب سایت ، افزایش ترافیک ، بالا بردن رتبه سایت به صورت تضمینی

به طور کلی بیش از 85 درصد بازدیدکنندگان، وب سایت شما را از طریق موتور های جستجو مختلف پیدا می کنند. امروزه موتور های جستجو مثل گوگل ، بینگ ، یاهو و ... سهم بزرگی از بازاریابی را شامل می شوند. در همین راستا، شرکت های زیادی در دنیا خدمات بهینه سازی برای موتور های جستجو یا سئو را به صورت تخصصی ارائه می دهند.

سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و دیده شدن به صورت طبیعی و بدون پرداخت هزینه اضافه در موتورهای جستجو مثل گوگل می باشد.

در حالت عمومی هر چه رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بیشتر باشد، بازدیدکنندگان بیشتری وارد سایت شما خواهند شد و در نتیجه با هزینه اولیه اندک، یک راه بازاریابی دائمی و مطمئن خواهید داشت. البته این مطمینان نیازمند برنامه ریزی دقیق و پیاده سازی راهکار های عملی در زمینه سئو برای ماندن در بازار رقابت بین دیگر شرکت های رقیب شما می باشد.

متخصصین پارسیسا با پیاده سازی استانداردها، آنالیز وب سایت ها و رقبای تجاری شما و امور تخصصی مربوطه به بهینه سازی، این فرصت را در اختیار شما قرار خواهند داد تا رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش داده و در نتیجه در دنیای وب و بین دیگر کسب و کار ها بیشتر دیده شوید.

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو:

 • تحلیل (Analyze) رقبا و جایگاه فعلی آنها در موتورهای جستجو
 • بررسی و تحقیق کلمات کلیدی مورد نظر مشتری و تحلیل و آنالیز آن
 • طراحی وب سایت بر اساس آخرین استانداردهای روز مورد توجه موتورهای جستجوگر
 • پیاده سازی نیاز های مشتری در وب سایت بر مبنای الگوریتم های مورد توجه موتورهای جستجو
 • معرفی به موتورهای جستجوگر همچون Google، Yahoo، Bing و سایر موتورهای جستجو
 • بررسی مجدد و بهینه سازی مطالب جدید اضافه شده توسط مشتری
 • تحلیل آمار بازدیدکنندگان وب سایت و بررسی رفتار آنها در طول مدت زمان مورد نظر

فرقی نمی‌کند که سایت شما چه موضوعی دارد و در چه زمینه‏ ای فعالیت می‏ کنید، برای کسب درآمد و محبوبیت و بازدیدکننده بیشتر باید سایت‏ شما بیننده داشته باشد. تعداد بازدیدکنندگان یک سایت، برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب است. سایتی که بیننده ندارد، مرگی آنلاین را تجربه می‌کند و چه بسیارند سایت‌هایی که هر روزه از چرخه زندگی در وب خارج می‌شوند. پس باید به این اصل توجه داشته باشیم که داشتن یک وب سایت برای موفقیت در این عرصه به تنهایی کافی نیست...

بر طبق آمار حدود 65 درصد بازدیدکنندگان جذب وب سایت هایی می شوند که در صفحه اول نتایج موتور جستجو قرار گیرند که دستیابی به این جایگاه مزایای زیادی را در پی دارد ، از جمله:

 • افزایش بینندگان و مراجعه کنندگانی که با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری شما در حال جستجو در موتورهای جستجو هستند.
 • افزایش آمار بینندگان و بالا رفتن آمار ترافیک وب سایت شما که نتیجه آن افزایش آگاهی و اطلاع از محصولات و خدمات شماست و مستقیماً به فروش بیشتر می انجامد.
 • کسب اعتبار و محبوبیت بیشتر برای شرکت ، برند و کسب کار شما
 • برتری جایگاه شما نسبت به رقبای تجاری خود
 • تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و بسیار کم هزینه در مقایسه با روشهای دیگر تبلیغاتی برای محصولات و خدمات خود در سطح ملی و جهانی

عضویت در خبرنامه

با ثبت نام و ایمیل خود در فرم سمت چپ از آخرین اخبار ، اطلاعیه ها ، جشنواره های تخفیفی ، مقالات آموزشی در زمینه طراحی وب سایت و غیره... با خبر شوید.