نحوه نوشتن یک پروپوزال خوب

5 نظر در مورد این مطلب

 1. نوشتن پروپوزال تو هر زمینه ای کار سختیه .با اطلاعاتی که از امکانات موجود تو وب سایت ها دارم به نظرم نیاز به یه تیم فنی با تجربه داره.

  هیوا
  هیوا
 2. ضمن خسته نباشید باید بگم که پروپوزال چون نیاز های جامع مشتری رو عنوان میکنه باید به صورت کاملا صریح و در قالب نیاز نوشته بشه.

  مریم محمدی
  مریم محمدی
 3. نحوه درست نوشتن RFP با معرفی مجموعه و اهداف آن آغاز می شود و تا طراح درک بهتری از پروژه داشته باشد. بهتر از به معرفی خود و نیازهای خود بپردازید و از RFP های آماده موجود در اینترنت و سایر شرکت ها استفاده ننمایید.

  گندم خانی
  گندم خانی
 4. پروپوزال رو باید جدی گرفت چرا که دلیل شکست خیلی از پروژه ها بخاطر همین مسئله هست که پروپوزال جدی گرفته نمیشه و در نهایت انتظارات و نیازها به طور کامل و صحیح مشخص نمیشه.

  اشکان
  اشکان
 5. واقعا این خیلی درست اشاره کردین و این یکی از بزرگترین مشکلاتی هست که ما تو ایران درگیرش هستیم. از شرکت های خیلی بزرگ و معتبر گرفته تا شرکت های کوچیک هیچکس بلد نیست یه پروپوزال جامع بنویسه طوری که دیگه لازم نباشه بعدش ۱۰ تا جلسه دیگه برگذار بشه که حالا تازه بفهمن تو اون پرورپوزال چی نوشته شده.

  شاهرخ
  شاهرخ

نظر خود را بیان کنید

مطالب مرتبط

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت

امروزه محیط های برنامه نویسی بسیار زیادی در علوم رایانه وجود دارند که هر یک دارای مزایا و معایب خاصی هستند. محبوبیت یکی از کلیدهای اساسی در انتخاب زبان برنامه نویسی تحت وب مناسب می باشد.

زبان جاوا اسکریپت

زبان جاوا اسکریپت

با  استفاده از  زبان جاوا اسکیریپت میتوان اهدافی همچون طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ ، طراحی وب سایت ، طراحی بازی های دو بعدی و سه بعدی ، طراحی نرم افزار تحت موبایل و ... را محقق کرد. جاوا اسکریپت  جایگاه ...

طراحی وب سایت به صورت داینامیک

طراحی وب سایت به صورت داینامیک

وب سایت ها را میتوان از نظر مدیریت محتوا به چهار دسته تقسیم کرد که این دسته بندی به صورت زیر میباشد: وب سایت استاتیک و یا ایستا، وب سایت داینامیک یا پویا، وب سایت نیمه پویا. در این مقاله قصد داریم تا...

قواعد طراحی وب سایت خبری

قواعد طراحی وب سایت خبری

خبر و اطلاع رسانی یکی از مهم ترین نیازهای جامعه امروز به شمار میرود.از این رو سایت های خبری و اطلاع رسانی جز پربازدیدترین وب سایت های اینترنتی هستند.هدف از طراحی وب سایت های خبری  ارائه محتوای خبری ...

چگونه سایت گردشگری طراحی کنیم

چگونه سایت گردشگری طراحی کنیم

یکی دیگر از کسب و کارهایی که نیاز دارند مدام در عرصه های آنلاین حضور داشته باشند، شرکت های گردشگری هستند. سایت گردشگری باید طوری طراحی و پیاده سازی شود که مشتری بتواند به سرعت و راحت از طریق تلفن...