قوانین و مقررات

قانون یکی مهم ترین ارکان جامعه محسوب میشود که به صورت فراگیر اعمال میشود.اگر بخواهیم دنیای مجازی را به در حد مطلوبی مدیرت کنیم باید اصول و قوانینی را در نظر بگیریم که منطبق با قوانین کشور،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده باشد.استفاده از این وبسایت نیز کاربران را موظف میسازد به رعایت اصول زیر:

استفاده از وبسایت

محتوای ارائه شده در این سایت جنبه اطلاعاتی و تبلیغاتی دارد و خدمات ارائه شده نیز متعلق به شرکت پارسیسا میباشد. همچنین نظرات ثبت شده در قسمت وبلاگ  نیز متعلق به کاربران بوده و این وبسایت فقط این نظرات را انعکاس میدهد.

علامت تجاری و کپی رایت

تمامی حقوق مالکیت معنوی کلیه محتویات وبسایت،اطلاعات،طراحی،متون،گرافیک،نرم افزار،عکس،ویدئو،فایل صوتی و موارد مشابه و همچنین کد های نرم افزاری بخشی از اموال این وبسایت محسوب میشوند.همچنین کلیه محتویات وبسایت نیز مشمول قانون کپی رایت میشود.

اختلافات قانونی

امکان بروز مشکل همیشه هست اما تلاش ما بر این است که در صورت بروز اختلاف بین کاربر و وبسایت این اختلاف را به صورت منصفانه ،کم هزینه و از طریق مراجع قانونی حل کنیم و خواهشمدیم در چنین شرایطی در مرحله نخست مستقیما با ما تماس بگیرید.

حریم خصوصی

حفاظت از اطلاعات شخصی کاربر از اصول مهم و حرفه ای این وبسایت محسوب میشود. اطلاعات شخصی شما را در سرور امن و محافظت شده ذخیره میکنیم و در اختیار هیچ  سوم شخص حقیقی و حقوقی قرار نخواهیم داد.