طراحی وب سایت


در عصر جدید، داشتن وب سایت از پایه ای ترین اصول بازاریابی می باشد.  طراحی وب سایت در صورتی که به صورت حرفه ای و مدرن همراه با رعایت اصول و  استاندارد های طراحی وب انجام گیرد نه تنها برجذب مخاطب هنگام مشاهده سایت  موثر است، بلکه می تواند تاثیر بسیار زیادی بر بازاریابی ، فروش و ارتباط  بهتر و موثرتر با مشتری ایجاد نماید و عملا یک شرکت یا واحد تولیدی را در  جهت رقابت با سایرین و ایجاد برند متمایز تجاری موفق نماید.

اکنون  همگان بر این باورند که دیگر در راه اندازی وب سایت نباید فقط به زیبایی آن  توجه نمود بلکه باید در کنار زیبایی به کارایی ، استاندارد بودن ، محتوا ،  قابلیت بروز رسانی و ... توجه نمود تا نه تنها امکان اطلاع رسانی از  محصولات و خدمات شرکت را فراهم سازد، بلکه وسیله ای باشد جهت جذب مشتری  بیشتر و بازاریابی بهتر که این امر باعث افزایش فروش و ماندن در بازار  رقابتی با دیگر برند ها می شود.

طراحی وب پارسیسا، سایت شما بر روی  سیستم مدیریت محتوای ( CMS ) اختصاصی خود شرکت که حاصل مطالعات و تلاش 2  ساله تیم برنامه نویسی پارسیسا می باشد، راه اندازی می کند. طراحی اختصاصی  وب سایت شما بر روی CMS ما از مزایای زیادی از جمله توسعه پذیری بالا،  بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو (سئو - SEO) ، مدیریت آسان تمام بخش  های سایت، ضریب امنیت بسیار بالا برخوردار می باشد.

نمونه کار های طراحی وب سایت

طراحی وب سایت طراحی سایت طرح خادم
نمونه کارهای انجام شده در شرکت پارسیسا بیان گر میزان کیفیت و دقت در ساخت پروژه های طراحی وب سایت محوله می باشد، همچنین شما می توانید با بررسی این وب سایت ها و مقایسه با رقبای خود در مشاغل و کسب و کارهای مختلف انتخاب بهتر و هوشمندانه تری داشته باشید.
مشاهده همه نمونه کارها

پیشرفت پروژه ها

در شرکت پارسیسا تمام پروژه های طراحی وب سایت با استفاده از سیستم های مدیریت پروژه و به صورت موازی انجام می شود به همین خاطر کارفرمایان می توانند به صورت لحظه ای در جریان آخرین وضعیت پروژه و درصد پیشرفت آن قرار می گیرند.

آ.ب.آ ملک %
قیرآنلاین %
فروشگاه طلا و جواهرات %
املاک آرام %